Akut Koroner Sendrom Tanı ve Tedavisi Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

6 Haziran Pazar 20:00’de gerçekleşecek “Akut Koroner Sendrom Tanı ve Tedavisi Eğitimi” ile ilgili en çok merak edilen soruları ve cevaplarını sizler için düzenledik.

1- Bana katılım linki gelmedi ? 

Şartları yerine getiren herkese eğitimden birkaç gün önce katılım linki mail adresine gönderilecek.

2- Eğitim yada belge ücretli mi ? 

Hayır. Eğitime katılmak ve katıldığınıza dair belge almak ücretsizdir. Ancak eğer belgenin isminize özel olarak hazırlanmasını istiyorsanız “İLK YARDIM GÖNÜLLÜSÜ” YouTube Katıl Abonesi” olmanız gerekiyor. 

3- İLK YARDIM GÖNÜLLÜSÜ YouTube Katıl aboneliği neleri içeriyor ve nasıl katıl abonesi olurum ?

Bu abonelik tüm online eğitimlerde isminize özel katılım belgesi almanızı, özel video içeriklerinden faydalanmanızı, yayınlarda canlı sohbete erişebilmenizi ve iletişim grubumuza katılmanızı sağlıyor. Belge üzerinde adınızın yazması bu ayrıcalıklardan yalnızca 1 tanesi. Ücret ise aylık 5 TL. Kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz

4- Eğitim nereden gerçekleştirilecek ? 

Online eğitim, YouTube üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirilecek.

5- Belgeyi bize nasıl vereceksiniz ? 

Katılım belgesini, eğitime başından sonuna kadar katılan herkes alabilir. Canlı yayının sonuna doğru açıklama ve yoruma belgeyi indirebileceğiniz linki sabitleyeceğiz. Anında alabileceksiniz. İLK YARDIM GÖNÜLLÜSÜ YouTube katıl aboneleri ise, isme özel belgelerini eğitim bittikten sonra en geç birkaç saat içinde mail yada WhatsApp üzerinden alacaklardır.

6- Katılım belgesi üniversite onaylı mı olacak ?

Katılım belgesi yalnızca eğitim, sempozyum yada bilgilendirici seminere katıldığınızı gösteren basit bir belgedir. Üniversite onaylı sertifika değildir.

Katılım şartlarını yerine getirdiğimden emin değilim nasıl yapabilirim ?

Hemen buraya tıklayarak katılım şartlarını yerine getirebilirsiniz.