Elektroşok Cihazı (OED) Bilinçlendirme Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

9 Temmuz Cuma 21:00’de gerçekleşecek “Elektroşok Cihazı (OED) Bilinçlendirme Eğitimi” ile ilgili en çok merak edilen soruları ve cevaplarını sizler için düzenledik.

1- Bana katılım linki gelmedi ? 

Şartları yerine getiren herkese eğitimden birkaç gün önce katılım linki mail adresine gönderilecek.

2- Eğitim ücretli mi ? Katılım belgesi alabilir miyim ?

Eğitime katılmak ücretsizdir. Ancak eğer katılım belgesi almak istiyorsanız “İLK YARDIM GÖNÜLLÜSÜ” YouTube Katıl Abonesi” olmanız gerekiyor. 

3- İLK YARDIM GÖNÜLLÜSÜ YouTube Katıl aboneliği neleri içeriyor ve nasıl katıl abonesi olurum ?

Bu abonelik tüm online eğitimlerde isminize özel katılım belgesi almanızı, özel video içeriklerinden faydalanmanızı sağlıyor. Ücret ise aylık 5 TL. Kaydolmak için buraya tıklayabilirsiniz

4- Eğitim nereden gerçekleştirilecek ? 

Online eğitim, YouTube üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirilecek.

5- Belgeyi bize nasıl vereceksiniz ? 

YouTube Katıl üyelerinden canlı yayının sonuna doğru bir form doldurmaları istenecek. Formda isim soyisim ve e-posta gibi bilgilerinizi gireceksiniz. Birkaç gün içinde belgeniz mail adresinize gönderilecek.

6- Katılım belgesi üniversite onaylı mı olacak ?

Katılım belgesi yalnızca eğitim, sempozyum yada bilgilendirici seminere katıldığınızı gösteren basit bir belgedir. Üniversite onaylı sertifika değildir.

7- Bu eğitimi aldıktan sonra yada eğitimle birlikte belge aldıktan sonra elektroşok cihazı (OED) uygulama yetkim olacak mı ?

Hayır. Elektroşok cihazı (OED) kullanabilmeniz için OED eğitimini de içeren Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardım sertifikasına sahip olmanız. gerekiyor. Bu belge, yine Sağlık Banklığı onaylı eğitim merkezleri tarafından alınmalıdır.

Katılım şartlarını yerine getirdiğimden emin değilim ne yapabilirim ?

Aşağıdaki Instagram gönderisine tekrar bakabilirsiniz.

Eğitim öncesi bu makalelere bakabilirsiniz…