Network Reklam

Aylık
59
  • + KDV
6 Aylık
290
  • + KDV
12 Aylık
500
  • + KDV

Düşük Bütçeli Reklam Projesi Nedir?

Tüm ilk yardım eğitim merkezlerinin reklam için ayırdıkları bütçelerin yok denecek kadar az miktarı ile maksimum fayda almalarını sağlayan bölgesel reklam projesidir. Ticaretin altın kuralı alırken kazanmak derler. Bu reklam sektörü içinde geçerli.

Düşük bütçeli bölgesel reklam projesi; olabildiğince düşük aylık bedele rağmen performans olarak tüm Türkiye’ye en iyisini vermeyi hedefler. Gücünü ilgili çoğunluktan alır.

Nasıl Çalışır ?

Sosyal medya doğru ve etkili kullanıldığında kitlelere erişebilmek için güçlü bir araçtır. Ancak her işletme sahibinin bu araçları efektif olarak kullanabilmesi gerek iş yükü, gerek de zaman yetersizliği sebebiyle mümkün değildir. Bu sebeple siz işinizle ilgilenirken biz de eğitim merkezinizin, yakın çevrenizde arayışta olan kişi ve kurumlarla eşleştirilmesini sağlayalım.

Kursiyerlere Hangi Platformlar Aracılığıyla Ulaşıyoruz ?

Instagram

Instagram algoritmasıyla uyumlu düzende yaptığımız paylaşımlar, keşfet ekranına düşmemizi sağlamakta. Bu sayede ilk yardım ile ilgilenen kişi veya kurum hesapları Instagram hesabımızla sürekli etkileşim içinde kalıyor. Devamında bu nitelikli kitle, düzenli olarak atılan kaydırmalı hikayeler vasıtasıyla internet sitemizin trafik kaynağı haline geliyor.

YouTube

Video anlatımlar her zaman ilgi çeker ancak bir videonun beğenilmesi çoğu zaman ilgi çekici şekilde sunulmasıyla bağlantılıdır. İlgi çekici içeriklerin YouTube algoritmasıyla uyumlu şekilde, süreklilik arz ederek yayınlanması daha çok kişiye ulaşmamızı sağlıyor. Buna ek olarak YouTube üzerinde yaptığımız canlı yayınlar kitelimizi aktif tutmamıza katkıda bulunuyor.

Instagram, Udemy ve YouTube hesaplarımız

Udemy

Udemy, internet üzerinden online eğitim satışlarının yapıldığı bir platformdur. Pazarlaması mobil uygulamalar ve internet sitelerindeki bannerlar ile yapılmaktadır. Online ilk yardım bilinçlendirme eğitimi satın alan kişileri kurs sonu sertifikalı eğitim almaya teşvik ediyoruz. Kayıtlı öğrencilere atılan mailler sayesinde ilk yardım sertifikasının önemi, kişilere periyodik olarak hatırlatılıyor.

İnternet Sitemiz (ilkyardimrehberim.com)

Ana teması ilk yardım olan bir internet sitesinden bahsediyoruz. A’dan Z’ye müfredata uygun ilk yardım arşivinin bulunduğu, ayrıca düzenli olarak ilgi çekici makalelerin yayınlandığı internet sitemiz, muhtemel kursiyerlere ulaşmamızda aktif rol oynuyor. Ek olarak ilkyardimrehberim.com, aktif olarak kullandığımız tüm sosyal medya hesaplarımızdan yoğun trafik alıyor.

Makalelerin çoğu, okuyucuları doğrudan yada dolaylı olarak ilk yardım eğitimi almaya teşvik edecek şekilde hazırlandı. Bu şekilde kişi ilk yardım alanında eğitim alabilmek için ilgili sekmeye yada butona tıklıyor ve karşısına bu linkteki portal çıkıyor.

Ziyaretçi, kendi bulunduğu konuma göre il seçimi yaptıktan sonra hangi ilçede olduğunu seçiyor. Böylelikle kendisine en yakın ilk yardım merkezinin tüm bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyor. Dilerse kurum yetkilisine WhatsApp üzerinden not bırakabiliyor.

Abonelik Ücreti Ne Kadar ?

Eğitim almak isteyen kişi ve kurumlarla, eğitim merkezlerini buluşturan projeye katılımın ücreti aşağıdaki gibidir:

Aylık / 59 TL + KDV
6 Aylık / 290 TL + KDV
12 Aylık / 500 TL + KDV

Seçtiğiniz pakete göre abonelik tutarı, kartınızdan otomatik olarak çekilir.