İLK YARDIM REHBERİM
Kalp Atışı

İlk Yardım Eğitimi İle Hayat Kurtarabilirsin !

Çevrene karşı duyarlı biri misin? O halde insanların hayatlarını umursuyorsun. Hatta sanırım sen, şu elindeki çöpü yere atmamak için uzun süre elinde gezdiren kişilerdensin! İnsanlara yardım etmeyi sevdiğin için ilk yardım eğitimi alarak bilinçlenmek isteyebilirsin. İşte tam da bu yüzden doğru yerde olduğunu bil!

İlk Yardım Bilincine Sahip Ol

Her gün binlerce insan hastalık yada yaralanmalar sebebiyle hayatını kaybediyor yada bakıma muhtaç hale geliyor. “Ben elimden geleni yaptım” diyebileceğimiz olaylar her an hepimizin karşısına çıkabilir. Bazen kazazedelerin geri dönülemez problemler yaşamasına yanlış ilk yardım sebep oluyor. Bilinçli olmak ve bu hataları yapmamak senin elinde !

Hayatın değeri paha biçilmezdir.
Hayatın değeri paha biçilemezdir.

Dijital İlk Yardım Bilinçlendirme Eğitimi Nedir ?

Udemy eğitim platformunda telefonunun yada bilgisayarınla eğitim alabileceğin, yaklaşık 3,5 saatlik dijital kurs paketidir. Eğitimi veren kişi; İlk yardım eğitim merkezlerinde çalışan Sağlık Bakanlığı onaylı bir eğitmendir. Ayrıca hala acil sağlık alanında Paramedik olarak görev yapmaktadır. Eğitim içeriği aşağıdadır.

Bu Dijital Eğitime Neden Katılmalıyım ?

Herkes gibi senin de ilk etapta sertifikalı bir eğitim almak üzere isteğin, zamanın, yada buna ayıracak bütçen olmayabilir. Belki de sadece biraz bilgi sahibi olmak istiyorsun. Tabiki bir de, günlerimizde virüs salgını sebebiyle evden çıkmadığın için kendine bir şeyler katmak istiyor olabilirsin. Sebebin ne olursa olsun bu eğitim sayesinde daha önce bilmediğin çok şey öğreneceksin !

yasli-adam
Tanımadığın bir insanı yada canından çok sevdiğin kişilerin hayatını kurtarabilirsin.

Önemli Hatırlatma: Bu eğitim programında alacağınız bilgiler yalnızca bilinçlendirme ve genel bilgi kazandırma maksatlıdır. Bir kişinin resmi olarak ilkyardımcı kabul edilebilmesi için Sağlık Bakanlığı onaylı eğitim kurumlarından 16 saatlik teorik-uygulamalı eğitim alması ve yine Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği teorik-uygulamalı sınavda başarılı olması gerekmektedir.